Akademia

Pomagamy tym, którzy pomagają

Zapraszamy Cię do świata Animatorów Dobra. Dołącz do nas, jeśli pomagasz w takich obszarach jak:

Ekologia i zwierzęta

Dzieci i edukacja

Zdrowie

Równość

Przedsiębiorczość

Seniorzy

Naszą misją będzie Cię wspierać. Od strategii Twoich działań charytatywnych, poprzez pomoc w kontaktach z mediami, na finansowaniu Twoich działań kończąc. Nasza roczna Akademia to jedyny roczny projekt wspierania liderów w Polsce!

Rekrutacja

Akademia trwa 8 miesięcy. Co roku rusza kolejna edycja (na razie jedna rocznie, w przyszłości chcemy prowadzić równolegle 2-3 edycje). Do uczestnictwa w każdej edycji zaprosimy 8-miu Liderów z miłością do pomagania!

Wypełnij naszą ankietę poniżej, żeby zgłosić się do bezpłatnego uczestnictwa w Akademii Animatorów Dobra. W grudniu każdego roku będziemy ogłaszać wyniki rekrutacji i co roku, 8-miu liderów będzie się uczyć od naszych Mentorów. Zapraszamy!

Zjazd 1: Integracja
Warszawa, 11-12 września 2021
  • poznamy się, by wspierać się nawzajem
  • zrozumiemy, na czym polega „Fabryka Wędek”
  • nauczymy się komunikacji bez przemocy
Zjazd 2: Strategia działań Lidera
Online, 02-03 października 2021
  • wyznaczymy sobie misje, wizje i wartości
  • rozpiszemy cele na cały rok działań
  • zoperacjonalizujemy cele na konkretne działania
Zjazd 3: Pozyskiwanie pieniędzy
Online, 06-07 listopada 2021
  • nauczymy się pozyskiwać sponsorów
  • poznamy prawo i zasady księgowości
  • zadbamy o spokój w głowie Lidera
Zjazd 4: PR, social media, promowanie misji
Online, 04-05 grudnia 2021
  • wypromujemy Ciebie jako Lidera
  • pozyskamy wystąpienia medialne dla Twojej misji
  • nauczymy się marketingu działań charytatywnych
Zjazd 5: Motywacja i radzenie sobie z kryzysem
Warszawa, 15-16 stycznia 2022
  • poznamy zasady rządzące naszą motywacją
  • stworzymy przestrzeń do dzielenia się radościami i smutkami
  • wzmocnimy Twoje poczucie własnej wartości
Zjazd 6: Wypływamy na szerokie wody!
Wyjazd, 18-20 lutego 2022
  • udowodnimy sobie, że stać nas na więcej
  • pomożemy jeszcze większej liczbie istot czujących
  • czas na Ciebie i Twoją misję – wierzymy w lepszy świat!
Zjazd 7: Lider XXI wieku (serce + umysł)
Online, 19-20 marca 2022
  • poczujemy i opiszemy to, co dzieje się w naszych sercach
  • nauczymy się inspirować innych do dobrego życia
  • wywołamy uśmiech na twarzy tego kraju
Zjazd 8: Uroczysta certyfikacja Liderów
Warszawa, 23 kwietnia 2022
  • nagrodzimy Cię za Twoją pracę
  • określimy dalsze zasady współpracy z Fundacją
  • przytulimy Cię sercem i… będziemy tęsknić!

Koszt udziału w akademii to 0 zł (zero złotych)

Dzięki naszym Dobroczyńcom i Sponsorom pokrywamy koszty sali, cateringu, ekspertów, materiałów szkoleniowych i innych spraw jako Fundacja JBB.

Fundatorami są pojedyncze osoby wspierające naszą misję, firmy STAGEMAN, JBB, #MentalPower, a także korporacje, które zatrudniają Jakuba B. Bączka jako mówcę / konsultanta i przelewają w zamian za to środki na konto Fundacji. DZIĘKUJEMY!