Beata Kapcewicz

Prezes Grupy Momentum, doradca Zarządów i Zespołów, międzynarodowy trener i mówca. Autorka i współautorka książek z dziedziny kariery i przywództwa, m.in. "4 role lidera, czyli jak być liderem kompletnym, skutecznym i spełnionym", "52 Nawyki Szczęściarzy", "Ty - marka warta miliony". Uznawana za jednego z najbardziej doświadczonych Trenerów Biznesu. W jej programach brało udział blisko 100 000 menedżerów, liderów i ekspertów. Od ponad 20 lat Wspiera Zarządy i menedżerów największych międzynarodowych firm i liderów najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Jest doceniana za ogromną wiedzę i umiejętność wydobywania z ludzi tego, co w nich najlepsze.