Karol Kłos

Siatkarz

Karol Kłos

Karol Kłos – polski siatkarz obecnie grający w Skrze Bełchatów, reprezentant Polski. Był podstawowym zawodnikiem reprezentacji Polski kadetów, która w 2007 roku sięgnęła po tytuł Wicemistrza Europy kadetów. Zajął również 5. miejsce z drużyną podczas Mistrzostw Świata kadetów w roku 2007. Kapitan reprezentacji w 2015 roku.

21 września 2014, wraz z reprezentacją Polski, wywalczył złoty medal Mistrzostw Świata 2014. Na tym turnieju został uznany za drugiego najlepszego blokującego.