Akademia

Pomagamy tym, którzy pomagają

Zapraszamy Cię do świata Animatorów Dobra. Dołącz do nas, jeśli pomagasz w takich obszarach jak:

Ekologia i zwierzęta

Dzieci i edukacja

Zdrowie

Równość

Przedsiębiorczość

Seniorzy

Naszą misją będzie Cię wspierać. Od strategii Twoich działań charytatywnych, poprzez pomoc w kontaktach z mediami, na finansowaniu Twoich działań kończąc. Nasza Akademia to jedyny tego typu projekt wspierania liderów w Polsce!

Rekrutacja

Akademia trwa 10 miesięcy. Co roku rusza kolejna edycja (aktualnie jedna rocznie, w przyszłości chcemy prowadzić równolegle 2-3 edycje). Do uczestnictwa w każdej edycji zaprosimy około 10-ciu Liderów z miłością do pomagania!

Wypełnij naszą ankietę poniżej, żeby zgłosić się do bezpłatnego uczestnictwa w Akademii Animatorów Dobra. W grudniu każdego roku będziemy ogłaszać wyniki rekrutacji i co roku, około 10-ciu liderów będzie się uczyć od naszych Mentorów. Zapraszamy!

REKRUTACJA ZAMKNIĘTA. Jeśli chcesz dołączyć do kolejnej edycji napisz na biuro@fundacjajbb.pl

Zjazd 1: Integracja
Online, 15.01.2022
  • poznamy się, by wspierać się nawzajem
  • zrozumiemy, na czym polega „Fabryka Wędek”
  • nauczymy się komunikacji bez przemocy
Zjazd 2: Strategia działań Lidera
Online, 05.03.2022
  • wyznaczymy sobie misje, wizje i wartości
  • rozpiszemy cele na cały rok działań
  • zoperacjonalizujemy cele na konkretne działania
Pozyskiwanie pieniędzy
Online, 06.03.2022
  • nauczymy się pozyskiwać sponsorów
  • poznamy prawo i zasady księgowości
  • zadbamy o spokój w głowie Lidera
Zjazd 3: PR, social media, promowanie misji - GOŚĆ SPECJALNY
Online, 09/10.04.2022
  • wypromujemy Ciebie jako Lidera
  • pozyskamy wystąpienia medialne dla Twojej misji
  • nauczymy się marketingu działań charytatywnych
Zjazd 4: Motywacja i radzenie sobie z kryzysem
Online, 07/08.05.2022
  • poznamy zasady rządzące naszą motywacją
  • stworzymy przestrzeń do dzielenia się radościami i smutkami
  • wzmocnimy Twoje poczucie własnej wartości
Zjazd 5: Wypływamy na szerokie wody!
Wyjazd, 03/05.06.2022
  • udowodnimy sobie, że stać nas na więcej
  • pomożemy jeszcze większej liczbie istot czujących
  • czas na Ciebie i Twoją misję – wierzymy w lepszy świat!
Zjazd 6: Lider XXI wieku (serce + umysł)
Warszawa, 29.10.2022
  • poczujemy i opiszemy to, co dzieje się w naszych sercach
  • nauczymy się inspirować innych do dobrego życia
  • wywołamy uśmiech na twarzy tego kraju
Uroczysta certyfikacja Liderów
Warszawa, 29.10.2022
  • nagrodzimy Cię za Twoją pracę
  • określimy dalsze zasady współpracy z Fundacją
  • przytulimy Cię sercem i… będziemy tęsknić!

Koszt udziału w akademii to 0 zł (zero złotych)

Dzięki naszym Dobroczyńcom i Sponsorom pokrywamy koszty sali, cateringu, ekspertów, materiałów szkoleniowych i innych spraw jako Fundacja JBB.

Fundatorami są pojedyncze osoby wspierające naszą misję, firmy STAGEMAN, JBB, #MentalPower, a także korporacje, które zatrudniają Jakuba B. Bączka jako mówcę / konsultanta i przelewają w zamian za to środki na konto Fundacji. DZIĘKUJEMY!