Agnieszka Janicka-Maj

Prezes Zarządu Fundacji JBB, Trenerka Mentalna, Konsultantka Kryzysowa. Doświadczenia Agnieszki pochodzą z obszarów wsparcia osób w kryzysie, trudnych sytuacjach emocjonalnych, wynikających z przeciążenia, długotrwałego stresu czy wypalenia zawodowego. Współpracowała z Uniwersytetami: Warszawskim, Jagiellońskim, Gdańskim, Collegium Maius UJ, Targami Kielce SA, Centrum Zdrowia Dziecka.  Autorka międzynarodowych  staży dla osób w kryzysie i zmianie. Współpracuje z Royal National Insitute for  Blind People z Wielkiej Brytanii i Europejską Unią Niewidomych, w zakresie wsparcia emocjonalnego i powrotu na rynek pracy osób po utracie wzroku. Absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych, Absolwentka Akademii-Instytutu Pozytywnej Terapii Kryzysu.