Mentorzy

Najlepsi eksperci w Polsce pomogą Ci pomagać! Jesteśmy tu dla Ciebie i bezpłatnie chcemy Cię wspierać.

Jakub B. Bączek

Twórca Akademii Trenerów Mentalnych™, trener mentalny olimpijczyków i złotych siatkarzy, mówca numer 1 w Polsce i przedsiębiorca, który udowodnił swoją skuteczność między innymi w takich projektach jak STAGEMAN, JBB, Wakacje w Sarandzie czy #MentalPower. Były zawodowy siatkarz. Autor ponad 20. książek i artykułów nt. psychologii, biznesu, turystyki, socjologii, oligofrenopedagogiki i treningu mentalnego, w tym kilku bestsellerów. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Garri Kasparov, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, prof. Rafał Ohme, Otylia Jędrzejczak, Krzysztof Ignaczak, prof. Robert Cialdini, czy Dalai Lama. Otrzymał owacje na stojąco na University of Oxford.

Agnieszka Janicka-Maj

Prezes Zarządu Fundacji JBB, Trenerka Mentalna, Konsultantka Kryzysowa. Doświadczenia Agnieszki pochodzą z obszarów wsparcia osób w kryzysie, trudnych sytuacjach emocjonalnych, wynikających z przeciążenia, długotrwałego stresu czy wypalenia zawodowego. Współpracowała z Uniwersytetami: Warszawskim, Jagiellońskim, Gdańskim, Collegium Maius UJ, Targami Kielce SA, Centrum Zdrowia Dziecka.  Autorka międzynarodowych  staży dla osób w kryzysie i zmianie. Współpracuje z Royal National Insitute for  Blind People z Wielkiej Brytanii i Europejską Unią Niewidomych, w zakresie wsparcia emocjonalnego i powrotu na rynek pracy osób po utracie wzroku. Absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych, Absolwentka Akademii-Instytutu Pozytywnej Terapii Kryzysu.

Tomasz Kammel

Gwiazda telewizji, a także specjalista w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej. Urok osobisty, uśmiech i dobre maniery sprawiają, że jest uwielbianym prezenterem. Autor i prowadzący: The Voice of Poland, The Voice Kids, Pytanie na Śniadanie, Dance Dance Dance, Kocham Cię Polsko, a kiedyś Randka w ciemno i wiele, wiele innych. Człowiek, który o sztuce występowania przed publicznością wie wszystko.Założyciel Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce i Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. W Internecie zdradza tajniki skutecznej komunikacji na autorskim kanale „Kammel Czanel” na YouTube. Autor książek: „Jak występować publicznie… nie tylko w telewizji”, „Moc w gębie. Jak gadać, żeby się dogadać".

dr Madan Kataria

dr Madan Kataria – lekarz z Bombaju w Indiach. Przy wsparciu żony Madhuri Kataria, nauczycielki jogi, w 1995 roku założył pierwszy klub jogi śmiechu. Obecnie joga śmiechu jest ruchem ogólnoświatowym obejmujacym swoim zasięgiem tysiące klubów śmiechu w ponad 100 krajach. Ta nowa koncepcja, zyskująca popularność w Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce, została szeroko omówiona w prestiżowych mediach, takich jak magazyn TIME, National Geographic i Wall Street Journal, a także w CNN, BBC, sieciach amerykańskich i programie Oprah Winfrey Show. Dr Kataria poświecił całe swoje życie promowaniu zdrowia, szczęścia i pokoju na świecie poprzez śmiech. Kojarzony jest z wieloma projektami badawczymi mającymi na celu ocenę korzyści płynących ze śmiechu. Jego motto brzmi: “Laugh, Love and Live!”

Beata Kapcewicz

Prezes Grupy Momentum, doradca Zarządów i Zespołów, międzynarodowy trener i mówca. Autorka i współautorka książek z dziedziny kariery i przywództwa, m.in. "4 role lidera, czyli jak być liderem kompletnym, skutecznym i spełnionym", "52 Nawyki Szczęściarzy", "Ty - marka warta miliony". Uznawana za jednego z najbardziej doświadczonych Trenerów Biznesu. W jej programach brało udział blisko 100 000 menedżerów, liderów i ekspertów. Od ponad 20 lat Wspiera Zarządy i menedżerów największych międzynarodowych firm i liderów najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Jest doceniana za ogromną wiedzę i umiejętność wydobywania z ludzi tego, co w nich najlepsze.

Katarzyna Sperczyńska

Katarzyna Sperczyńska – aktorka, wokalistka; wielokrotnie gościła w Polskiej Telewizji i Radio, m.in. w emitowanym międzynarodowo koncercie dla Jana Pawła II, Laureatka Iconic Leader Creating a Better World for All, przyznanej na 25-tym Międzynarodowym Forum Ekonomicznym Kobiet, w New Dehli. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie musicalowym American Dreamin podczas Nowojorskiego Chelsea Film Festival, 2019. Śpiewała w tak znamienitych miejscach jak Carnegie Hall czy w Auli Bankietowej Nowojorskiego Hotelu Plaza. Hymny Polski i Stanów Zjednoczonych miała zaszczyt niejednokrotnie wykonać na zaproszenie Konsula Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. Przemawiała m.in. podczas Międzynarodowych Seminariów IVTOM MIX, jak również w College w USA i szkołach w Polsce gdzie inspiruje młodzież do wiary i realizacji marzeń. W roku 2019 kształciła mówców w Londyńskiej StandOut Speakers Academy.

Ewa Gluza

Z zamiłowania społeczniczka – organizuje wydarzenia umacniające grupy polonijne w Oksfordzie i reprezentuje ich interesy na obczyźnie. Zaraża swym entuzjazmem i optymizmem. Dwukrotnie otrzymała tytuł “Polki Roku”. W 2018 roku została finalistką kampanii #Polka100 zorganizowanej przez Ambasadę RP w Londynie w ramach obchodów 100-lecia uzyskania praw wyborczych kobiet w Polsce. Od 2012 jest przewodniczącą Oxford Polish Associatio. Zorganizowała w niej setki szkoleń, spotkań, koncertów, wystaw, rodzinnych pikników i imprez sportowych, które przyciągnęły w sumie kilka tysięcy uczestników. Wspólnie z Urzędem Miasta w Oksfordzie brała udział w kampanii mającej na celu wybór polskiego miasta partnerskiego (w 2018 podpisano umowę z Wrocławiem). Jest radną w radzie dzielnicowej w Oksfordzie, skarbnikiem w Oxford European Association, członkiem Oxford International Links. Pracuje w dziale finansowym w jednym z College’ów Uniwersytetu Oksfordzkiego. Prowadzi dwie firmy: księgową i eventową.