Mentorzy
Najlepsi eksperci w Polsce pomogą Ci pomagać! Jesteśmy tu dla Ciebie i bezpłatnie chcemy Cię wspierać.

Jakub B. Bączek
Twórca Akademii Trenerów Mentalnych™, trener mentalny olimpijczyków i złotych siatkarzy, mówca numer 1 w Polsce i przedsiębiorca, który udowodnił swoją skuteczność między innymi w takich projektach jak STAGEMAN, Akademia Stewardess, JBB, Wakacje w Sarandzie czy #MentalPower. Były zawodowy siatkarz. Autor ponad 20. książek i artykułów nt. psychologii, biznesu, turystyki, socjologii, oligofrenopedagogiki i treningu mentalnego, w tym kilku bestsellerów. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak, Prof. Robert Cialdini, czy Dalai Lama. Otrzymał także owacje na stojąco na University of Oxford.

Jacek Santorski
Psycholog społeczny i psycholog biznesu, były psychoterapeuta. Doradca przedsiębiorców, wykładowca i mentor. Od wielu lat nieprzerwanie popularyzuje psychologię w mediach, jest autorem 10 poczytnych książek. Założył z Dominiką Kulczyk firmę doradczą Values. Specjalizuje się w doradztwie dla top managerów i przedsiębiorców, znany jest z inspirujących wykładów dla kadry zarządzającej. Dyrektor programowy studiów podyplomowych Akademia Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. W latach 1979 – 1999 założył i współprowadził ośrodek psychoterapii i treningu Laboratorium Psychoedukacji, a w latach 1990-2005 autorskie wydawnictwo Jacek Santorski & Co.

Tomasz Kammel
Gwiazda telewizji, a także specjalista w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej. Urok osobisty, uśmiech i dobre maniery sprawiają, że jest uwielbianym prezenterem. Autor i prowadzący: The Voice of Poland, The Voice Kids, Pytanie na Śniadanie, Dance Dance Dance, Kocham Cię Polsko, a kiedyś Randka w ciemno i wiele, wiele innych. Człowiek, który o sztuce występowania przed publicznością wie wszystko. W Internecie zdradza tajniki skutecznej komunikacji na autorskim kanale „Kammel Czanel” na YouTube. Autor książek: „Jak występować publicznie… nie tylko w telewizji” oraz „Moc w gębie. Jak gadać, żeby się dogadać.”

dr Madan Kataria
dr Madan Kataria – lekarz z Bombaju w Indiach. Przy wsparciu żony Madhuri Kataria, nauczycielki jogi, w 1995 roku założył pierwszy klub jogi śmiechu. Obecnie joga śmiechu jest ruchem ogólnoświatowym obejmujacym swoim zasięgiem tysiące klubów śmiechu w ponad 100 krajach.
Ta nowa koncepcja, zyskująca popularność w Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce, została szeroko omówiona w prestiżowych mediach, takich jak magazyn TIME, National Geographic i Wall Street Journal, a także w CNN, BBC, sieciach amerykańskich i programie Oprah Winfrey Show.
Dr Kataria poświecił całe swoje życie promowaniu zdrowia, szczęścia i pokoju na świecie poprzez śmiech. Kojarzony jest z wieloma projektami badawczymi mającymi na celu ocenę korzyści płynących ze śmiechu.
Jego motto brzmi: “Laugh, Love and Live!”

Katarzyna Santi-Sperczyńska
Katarzyna Santi-Sperczyńska – aktorka, wokalistka; wielokrotnie gościła w Polskiej Telewizji i Radio, m.in. w emitowanym międzynarodowo koncercie dla Jana Pawła II, Laureatka Iconic Leader Creating a Better World for All, przyznanej na 25-tym Międzynarodowym Forum Ekonomicznym Kobiet, w New Dehli. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie musicalowym American Dreamin podczas Nowojorskiego Chelsea Film Festival, 2019. Śpiewała w tak znamienitych miejscach jak Carnegie Hall czy w Auli Bankietowej Nowojorskiego Hotelu Plaza. Hymny Polski i Stanów Zjednoczonych miała zaszczyt niejednokrotnie wykonać na zaproszenie Konsula Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. Przemawiała m.in. podczas Międzynarodowych Seminariów IVTOM MIX, jak również w College w USA i szkołach w Polsce gdzie inspiruje młodzież do wiary i realizacji marzeń. W roku 2019 kształciła mówców w Londyńskiej StandOut Speakers Academy.

Adam Sztaba
Adam Sztaba – absolwent Akademii Muzycznej im. F. Chopina. W wieku 17 lat zainspirowany musicalem napisał muzykę do musicalu „Fatamorgana?” wystawionego w Koszalinie. W wieku 20 lat został kierownikiem muzycznym zespołu Maryli Radowicz. Związany muzycznie z programami telewizyjnymi: "Idol", "Taniec z Gwiazdami", czy „Must be The Music. Tylko muzyka” oraz z wydarzeniami m.in. Ceremonii Otwarcia Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, czy "Światowych Dni Młodzieży". Współpracował z wieloma artystami m.in. z: Edytą Górniak, Stingiem, Terencem Blanchardem, Chrisem Botti, Michaelem Boltonem, Karelem Gottem, Caro Emerald, Heleną Vondráčkovą, José Carrerasem, Richardem Galliano, Kayah, Katarzyną Nosowską, Kasią Kowalską, Natalią Kukulską, Kasią Wilk, Dorotą Miśkiewicz, Haliną Frąckowiak, Przemysławem Gintrowskim, Grzegorzem Turnauem, Mietkiem Szcześniakiem, Igorem Herbutem, Kubą Badachem, Piotrem Cugowskim, Grupą Mo-Carta.

Karol Kłos
Karol Kłos – polski siatkarz obecnie grający w Skrze Bełchatów, reprezentant Polski. Był podstawowym zawodnikiem reprezentacji Polski kadetów, która w 2007 roku sięgnęła po tytuł Wicemistrza Europy kadetów. Zajął również 5. miejsce z drużyną podczas Mistrzostw Świata kadetów w roku 2007. Kapitan reprezentacji w 2015 roku.
21 września 2014, wraz z reprezentacją Polski, wywalczył złoty medal Mistrzostw Świata 2014. Na tym turnieju został uznany za drugiego najlepszego blokującego.

Ewa Gluza
Ewa Gluza jest z zamiłowania społeczniczką – każdą wolną chwilę poświęca na organizowanie wydarzeń umacniających grupy polonijne w Oksfordzie i reprezentowanie ich interesów na obczyźnie. Nieprzerwanie zaraża otoczenie swym entuzjazmem i optymizmem. Dwukrotnie otrzymała tytuł “Polki Roku”. W 2018 roku została finalistką kampanii #Polka100 zorganizowanej przez Ambasadę RP w Londynie w ramach obchodów 100-lecia rocznicy uzyskania przez kobiety praw wyborczych w Polsce. Od 2012 jest przewodniczącą Oxford Polish Association w której, od czasu jej powstania, zorganizowała setki szkoleń, spotkań, koncertów, wystaw, rodzinnych pikników i imprez sportowych. Wszystkie te wydarzenia przyciągnęły w ciągu tych lat kilka tysięcy uczestników. Wspólnie z Urzędem Miasta w Oksfordzie brała udział w kampanii mającej na celu wybór polskiego miasta partnerskiego. które zakończyło się podpisaniem umowy partnerskiej z Wrocławiem – 3 października 2018. Dodatkowe działania: radna w radzie dzielnicowej w Oksfordzie, skarbnik w Oxford European Association, członek Oxford International Links. Na co dzień pracująca w dziale finansowym w jednym z College’ów Uniwersytetu Oksfordzkiego. Dodatkowo prowadzi dwie firmy : księgową oraz eventową.