Światowa Konferencja Śmiechojogi

Dr Madan Kataria z Indii jako założyciel i twórca ruchu jogi śmiechu, zaprosił nas na niezwykłe wydarzenie, jakim jest Światowa Konferencja z okazji jej 25 – lecia. W dniach 19 – 21 listopada br., dr Kataria m.in. przybliży historię śmiechojogi, przedstawi badania naukowe dotyczące jej pozytywnego wpływu na człowieka oraz omówi zapotrzebowanie na nią dzisiejszego świata. Wraz z innymi trenerami z całego świata, zaprezentuje aż 100 nowych ćwiczeń.

Śmiechojoga jest nam bardzo bliska, dlatego z ogromną radością staliśmy się sponsorem generalnym tego wyjątkowego
3 – dniowego wydarzenia!