TACY SAMI

www.TacySami.com
ma swój konkretny cel!

Chcemy oswajać samotność…

Instytut "Pokolenia" zrobił badania, z których wynika, że samotności doświadcza aż 53% z nas! To gigantyczna liczba. Zróbmy coś!

Założyciel i pomysłodawca Fundacji JBB - Jakub B. Bączek, razem z Panią Prezydentową Jolantą Kwaśniewską zaprasza do lektury wspólnie napisanej książki - Tacy Sami.

Odczuwanie samotności to zjawisko mentalne. Izolacja od innych ludzi (niekoniecznie fizyczna, często bardziej chodzi o tę emocjonalną) wywołuje smutek, a nawet cierpienie. Każdy z nas jej czasowo doświadczał, ale u niektórych osób staje się ona stanem permanentnym (ciągłym). Wtedy samotność jest odczuwana bez względu na to, co się dzieje w życiu jednostki. Porozmawiajmy więc odważnie o samotności.

Cały dochód ze sprzedaży książki zostanie przeznaczony na cele charytatywne (na projekty Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez Barier").