Charytatywnie, to znaczy z SERCA

Kochani:)
Wielu z Was pewnie wie, że Fundacja JBB rozwija inicjatywę #TrenerzyMentalniCharytatywnie.
Blisko 30 wspaniałych Trenerów Mentalnych, Absolwentów Akademia Trenerów Mentalnych zaangażowało się w tę inicjatywę i wspiera charytatywnie potrzebujących - ludzi, których nie oszczędzało życie, doświadczyli poważnego kryzysu emocjonalnego lub traumy.
Jesteśmy z WAS bardzo dumni! Bo to WY Trenerzy jesteście prawdziwymi poręczami, których można się uchwycić, kiedy doświadczenia staję się zbyt trudne, by przeżyć je samodzielnie...
Dziś zakończył się kolejny proces treningowy z Zawodniczką, która po 5 miesiącach regularnej pracy, po 30 wspólnych godzinach z Trenerką ruszyła samodzielnie w swoją własną już podróż.
Kiedy słyszę te piękne historie przemian, najpierw od Urszula Dubiel, Agnieszka Żółtowska, teraz od Bożena Dorosz, to jestem bardzo podekscytowana, a moje serce przepełnia radość i przekonanie, że ta inicjatywa ma wielki sens!
Dziękuję Akademia Trenerów Mentalnych - tu konkretnie każdemu z Wykładowców: Jakub B. Bączek, Daniel Janik, Aneta Moniuszko, Aneta Opała, Beata Kaczor, Jola Taperek, Tomasz P. Misztal, Piotr Matulka, Leszek Furmann za konsekwentne krzewienie idei #MentalPower i budowanie tej pięknej, wspierającej społeczności, za wyposażanie Trenerów Mentalnych w wiarę, że ta praca ma sens, że przynosi radość i baaardzo konkretne rezultaty. Dziękuję!
Dziś polecają nas już nie tylko nasi Klienci/Zawodnicy. Dziś polecają nas lekarze!
Dziękuję