Dużo DOBRA się u nas dzieje:))

Weszliśmy w kolejny rok działalności Fundacji JBB - z nową energią, nowym planem, bogaci o wartościowe doświadczenia
Nieustannie poszerzamy nasze zasięgi, aby CZYNIĆ KONKRETNE DOBRO, współpracujemy z Wolontariuszami, rozbudowujemy Zespół, ale też szukamy samodzielnych, wyjątkowych i pracowitych Liderów Społecznych do naszych projektów.
Od 15 stycznia do naszego zespołu dołączyła Agnieszka Janicka-Maj, zastępując na stanowisku Prezeski Zarządu nieocenioną Wandę Kowalską.
Tym samym, z wdzięcznością składamy Wandzie serdeczne podziękowania za ogromny wkład pracy, zaangażowanie, pomysłowość i aktywność w trakcie tworzenia i realizowania projektów Fundacja JBB, Akademii Animatorów Dobra i wszystkich działań organizacyjnych.
Wando! Będziemy tęsknić i czerpać z zasobów, które nam zostawiasz. Jesteś Aniołem na ziemi!
Przed nami rok nowych wartościowych działań!