Projekt "Akademia żeglarska Szekla" naszej Animatorki Dobra Katarzyny Krawczyk

Projekt

Lato w pełni, a my przedstawiamy kolejny projekt, który wiele z tą porą roku ma wspólnego! Katarzyna Krawczyk robi wielkie rzeczy dla małych i tych trochę większych. Przeczytajcie, wesprzyjcie, bo warto!

Żeglarstwo jest wspaniałą przygodą.
Jest również:
- formą aktywnej rekreacji
- sposobem na ciekawe życie
- szkołą charakteru
- integracją
- źródłem wzorców dla zagubionych w pędzącym świecie
- sposobem na poznawanie świata.

Pasję tą pragniemy przekazać dzieciom i młodzieży. Dlatego też co weekend spotykamy się z nimi na Zatoce ZHP w Głownie nad Zalewem Mrożyczka, by urzeczywistniać marzenia i fantazje każdego miłośnika przygody.

Zajęcia oczywiście się bezpłatne, a wszyscy chętni pod czujnym okiem wolontariuszy - żeglarzy i ratowników - mogą spróbować swoich sił na łódkach klasy Kadet i Omega.

Przed nami jeszcze wiele innych żeglarskich przygód: wspólnie śpiewanie pieśni żeglarskich, gry i zabawy na lądzie, szkolenie na patent żeglarza jachtowego.
Pomysłów na wzbogacenie dzieciństwa najmłodszych uczestników projektu jest wiele… Potrzebne nam tylko środki na wyremontowanie pomostu, łódek oraz miejsca piknikowego.

Jeżeli chcesz nas wspomóc to kup WIRTUALNĄ DESKĘ!