Projekt "Zobacz Głos" naszej Animatorki Dobra Hanny Rychlik

Projekt

"Zobacz GŁOS" - to kolejny projekt naszego Animatora Dobra Hanny Rychlik. Zapraszamy do lektury.

Wyzwania zdrowotne. To nie jest temat, do którego można się przygotować na zapas. Pojawienie się choroby lub niepełnosprawności w rodzinie jest tematem trudnym.
Życie zmienia się diametralnie. Nowe potrzeby i wyzwania takie jak brak czasu, pieniędzy, informacji odnośnie tego co będzie dalej? Sztuka odnalezienia się w nowej rzeczywistości naprawdę jest sporym wyzwaniem.

Jestem fizjoterapeutką i trenerką mentalną. Wiem jak ważne w takich momentach jest wsparcie mentalne i zadbanie o swoje zdrowie psychiczne jak i fizyczne. Dlatego organizuję warsztaty skierowane dla osób, które mierzą się z wyzwaniami zdrowotnymi i rozwojowymi. Prowadzę również warsztaty dla rodziców dzieci z różnym rodzajem niepełnosprawności. Bardzo ważne jest dla mnie, by rodzice w całym procesie wychowania nie zapominali o sobie, nie rezygnowali z siebie. Oni są ważni i te spotkania mają im o tym przypomnieć.

Dzięki warsztatom rozwijamy:
  - świadomość
  - poczucie sprawstwa
  - pewność siebie
  - umiejętność radzenia sobie ze stresem
  - wewnętrzny spokój.

"Zobacz GŁOS" to kolejny ważny i potrzebny projekt, który realnie zmienia życie innych ludzi na lepsze.