Szkolenie dla Liderów Społecznych Akademii Animatorów Dobra

Chcąc stworzyć jak najlepsze warunki do realizacji projektów społecznych naszych Liderów Akademii Animatorów Dobra dbamy o ich rozwój mentalny. Dlatego też cały weekend (20.03-21.03.2022r.) spędziliśmy w Warszawie z częścią Liderów (60%) na bardzo wartościowym szkoleniu Daniela Janika "Ja+" pracując nad ważnymi aspektami życia. Niespodzianką było wystąpienie Fundatora naszej Fundacji - Jakuba B. Bączka.

Cudownie było się spotkać, dzielić swoimi historiami, przeżywać wspólnie emocje, czerpać dobrą energię i produkować wewnętrzną siłę. To wszystko pozytywnie wpłynie na aktywność społeczną naszych Liderów Społecznych.

Cieszymy się, że projekt "Akademia Animatorów Dobra" realnie pomaga tym, którzy pomagają innym. Naszym marzeniem i MISJĄ jest szerzenie Dobra i to konsekwentnie realizujemy!